Logo ZSL w Gioraju

MAMY III MIEJSCE W XI MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ LEŚNYCH W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ!

Ocena 0/5

W dniach 19–20 listopada 2025 roku odbyły się XI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej – Brynek 2025. Naszą Szkołę reprezentowali: Gabriela Chmielewska, Karol Karpiński, Stanisław Pilarski i  Dawid Romanowski. Uczniów przygotował Pan Marcin Wicher – opiekun gorajskiej drużyny ratowników przedmedycznych.

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej, podczas których zawodnicy musieli wykazać się wiedzą, opanowaniem i umiejętnością działania pod presją. Poprawność wykonywanych zadań oceniała kilkuosobowa komisja z Rejonowego Oddziału PCK w Bytomiu oraz strażacy–ratownicy medyczni z PSP w Bytomiu i Tarnowskich Górach.

Wyniki:

  • I miejsce – ZSLiE w Brynku
  • II miejsce – TL w Warcinie
  • III miejsce – ZSL w Goraju

Można śmiało powiedzieć, że wszyscy uczestnicy są wygranymi, ponieważ wspólnie włączyli się w promocję wiedzy o ratowaniu życia i podnoszenie umiejętności z zakresu pierwszej pomocy. Gratulujemy naszej drużynie wspaniałego sukcesu!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności