Logo ZSL w Gioraju

MAMY III MIEJSCE W X MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ LEŚNYCH W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ!

Ocena 0/5

W dniach 27–29 października 2024 roku odbyły się “X Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej Brynek 2024”.

Konkurs składał się z dwóch części: teoretycznej i praktycznej, a poprawność zadań oceniała 12-osobowa komisja z Rejonowego Oddziału PCK w Bytomiu oraz strażacy-ratownicy medyczni z PSP w Bytomiu i Tarnowskich Górach.

Wyniki:

  • I miejsce: drużyna z TL w Warcinie,
  • II miejsce: drużyna z ZSLiE w Brynku,
  • III miejsce: drużyna z ZSL w Goraju.

Można powiedzieć, że wszyscy uczestnicy wygrali, bo wspólnie włączyli się w promocję wiedzy o ratowaniu życia.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności