Logo ZSL w Gioraju

MALOWANIE ŚWIATŁEM...

Ocena 0/5

5 kwietnia 2022 r. członkowie Gorajskiego Kółka Fotograficznego wraz z opiekunem, rozpoczęli pracę nad realizacją pomysłu na ciekawe zdjęcie. Metodą ,,malowanie światłem”, czyli fotografowaniem ciemną nocą przy długim czasie ekspozycji i wykorzystaniu niewielkich, słabych źródeł światła, staraliśmy się wykonać napis „Goraj” na tle zamku. W przedsięwzięciu udział wzięli: Jakub Sznajder kl. IVa, Maciej Markowiak kl. IIIa (autor zdjęć), Patrycja Kasprzak kl. IIb, Laura Zawadzka kl. IIb, Weronika Ciesielska kl. IIb, Jakub Sułkowski kl. Ib, Gracjan Dąbkowski oraz Dorota Ławniczak – opiekun grupy. Było wiele prób i błędów, ale z efektu końcowego jesteśmy zadowoleni. Oceńcie sami...

 

Goraj

 W galerii zdjęć nasza droga do sukcesu :-)

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności