Logo ZSL w Gioraju

LEKCJA ODPOWIEDZIALNOŚCI NA DRODZE – SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Ocena 0/5

8 października 2025 r. naszą Szkołę odwiedzili przedstawiciele Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie – asp. Tomasz Biskup oraz sierż. sztab. Cezary Nowak.

W ramach obchodów Tygodnia Zdrowia poprowadzili spotkanie dla uczniów klas piątych, poświęcone kulturze zachowania w ruchu drogowym oraz zasadzie ograniczonego zaufania na drodze.

Była to niezwykle cenna lekcja – zwłaszcza dla młodzieży, spośród której wielu już porusza się po drogach jako kierowcy. Policjanci w przystępny sposób uświadamiali, jak ważne są odpowiedzialność, rozwaga i szacunek wobec innych uczestników ruchu.

Bezpieczeństwo zaczyna się od świadomości – dziękujemy za tę ważną lekcję!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności