Logo ZSL w Gioraju

LAUREAT KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "WIOSNA"

Ocena 0/5

W sobotę 21 maja 2022 r. podczas XXVIII Wielkopolskiego Festiwalu Kultury Łowieckiej i Edukacji Ekologicznej naszemu uczniowi Aleksandrowi Adamiakowi wręczono nagrodę za zajęcie II miejsca w konkursie fotograficznym "Wiosna" organizowanym przez Stowarzyszenie Fotograficzne Sarenka z Trzcianki. Nagrodę wręczyli Prezes Stowarzyszenia Fotograficznego Sarenka Pan Remigiusz Wojtera oraz Dyrektor Zespołu Szkół Leśnych Pan Albert Tabaka.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności