Logo ZSL w Gioraju

LAUREACI KONKURSU HUMANISTYCZNO-PRZYRODNICZEGO "MOJE ODKRYWANIE PRZYRODY"

Ocena 0/5

19 grudnia 2024 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród uczestnikom Konkursu Humanistyczno-Przyrodniczego "Moje odkrywanie przyrody" organizowanego przez Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Trzciance, Nadleśnictwo Trzcianka, i Starostwo Powiatowe w Trzciance. Troje uczniów naszej szkoły zostało laureatami konkursu zajmując III miejsce: 

  • Igor Bakiera kl. II, 
  • Anna Jeziorna kl. V, 
  • Maja Rudna kl. II

Ponadto w Konkursie wyróżniono uczniów:

  • Alicja Pytel kl. IV
  • Kacper Woźniak kl. II
  • Magdalena Zawadzka kl. V
  • Zofia Kowalska kl. II
  • Oktawia Stanulewicz kl. II

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów oraz motywacji do pracy artystycznej.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności