Logo ZSL w Gioraju

KOLEJNE SUKCESY NASZYCH ŁUCZNIKÓW

Ocena 0/5

4 czerwca 2022 r. w Warcinie odbyły się VI Mistrzostwa Polski w Łucznictwie 3D o Puchar Dyrektora Generalnego Lasów Państwowych.

Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Kurowski, Jakub Wardęga, Dawid Bednarek, Adrian Długokęcki, Michał Małecki, Maciej Szlendak i Mikołaj Zmudziński.

W tym roku zawody odbywały się na terenie pałacowo-parkowym Technikum Leśnego w Warcinie. Dzięki dobrej organizacji i miłej atmosferze, którą stworzyła załoga Nadleśnictwa Warcino, mogliśmy pokazać swoje umiejętności łucznicze. Szczególnie dobrze wypadliśmy w kategorii łuki klasyczne typu hunter, w której I miejsce zajął Antoni Kurowski, a na miejscu IV i V zostali sklasyfikowani Dawid Bednarek i Mikołaj Zmudziński.

Gratuluję całej naszej reprezentacji za uczestnictwo, a Organizatorom jeszcze raz dziękuję za przyjazną atmosferę.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności