Logo ZSL w Gioraju

KLASA IA W POZNANIU

Ocena 0/5

28 października 2024 klasa 1a wybrała się na wycieczkę do Poznania. Głównym celem wycieczki było poznanie historii i kultury tego pięknego miasta. Zwiedzaliśmy Ostrów Tumski, Stare Miasto czy Poznańską Farę. Odwiedziliśmy również Palmiarnię, w której zobaczyliśmy wiele gatunków roślin z różnych stref klimatycznych. Nie mogło oczywiście zabraknąć parki trampolin.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności