Logo ZSL w Gioraju

JESIENNA KAMPANIA FENOLOGICZNA W PROGRAMIE GLOBE

Ocena 0/5

Uczniowie klasy 3b Malina Pisarek, Mateusz Sobański, Wojtek Sitek oraz Eryk nowak zakończyli Jesienną Kampanię Fenologiczną w programie GLOBE. Wzięli oni udział w międzynarodowej konferencji w grudniu zeszłego roku, gdzie mieli oni okazję dzielić się swoimi spostrzeżeniami z uczniami ze szkół z całego świata. Ich zaangażowanie zostało nagrodzone certyfikatem uczestnictwa w badaniach. Myślimy już o nadchodzącej wiosennej edycji programu.

A tym czasem zapraszamy do obejrzenia krótkiej prezentacji wyników naszych obserwacji.
GLOBE 3.0.pptx

 

GlobeDyplom

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności