Logo ZSL w Gioraju

INTEGRACYJNA WYCIECZKA KLASY PIERWSZEJ – PAINTBALL, ADRENALINA I PIESZY POWRÓT DO SZKOŁY!

Ocena 0/5

W minionym tygodniu klasa Ia wzięła udział w wycieczce integracyjnej. Najpierw była emocjonująca gra w paintball (Paintball Lubasz) – prawdziwy test odwagi,  refleksu i współpracy! Wszyscy dali z siebie wszystko: drużyny rywalizowały na polu pełnym przeszkód, a adrenalina sięgała zenitu. Każdy miał szansę wykazać się sprytem, pracą zespołową i taktycznym myśleniem.

Po grze uczniowie mogli odpocząć przy ognisku, zjeść coś pysznego i podzielić się wrażeniami z rozgrywek.

Na zakończenie wycieczki czekała na wszystkich jeszcze jedna niespodzianka — pieszy powrót do szkoły, który wyniósł aż 8 kilometrów! Choć zmęczeni, uczniowie dzielnie pokonali trasę i udowodnili, że potrafią współpracować i wspierać się nawzajem nawet w trudniejszych momentach.

Wycieczka była  zorganizowana przez Panią Justynę Wiśniewską i Panią Monikę Ciastoń — które zadbały o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę.

To była niezapomniana przygoda, która na długo zostanie w pamięci!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności