Logo ZSL w Gioraju

INTEGRACJA W INTERNACIE 2021

Ocena 0/5

2 września 2021 r. pierwsze klasy udały się wraz z wychowawczyniami z internatu na wycieczkę po okolicy. Celem wycieczki była integracja połączona z dobrą zabawą, pokazaniem skrótów do okolicznych miejscowości oraz pokazaniem Grobu Hrabiego von Hochberga . Wszyscy wrócili zadowoleni, uśmiechnięci oraz z ogromnym zapałem na kolejną wyprawę. W tym dniu młodzież integrowała się też podczas gry w badmintona, a wieczorem podczas zabaw tanecznych.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności