Logo ZSL w Gioraju

III MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH SZKÓŁ LEŚNYCH W UDZIELANIU PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Ocena 0/5

W dniach 8-10 marca 2023 r. nasza drużyna uczestniczyła w IX Mistrzostwach Szkół Leśnych w Udzielaniu Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, które odbyły się w Zespole Szkół Leśnych i Ekologicznych w Brynku, zajmując w nich III miejsce. Goraj reprezentowali uczniowie klasy IIa: Zofia Kałużniak, Mateusz Manthey, Bartłomiej Szynkiewicz i Maciej Urbaniak, którzy do Mistrzostw przygotowywali się pod opieką pana Marcina Wichra. Gratulujemy! 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności