Logo ZSL w Gioraju

II MIEJSCE NA MISTRZOSTWACH POLSKI SZKÓŁ LEŚNYCH W PIŁCE RĘCZNEJ

Ocena 5/5

W dniach 23-26 marca 2022 r. w Starościnie, po raz VIII, odbyły się Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej Chłopców. Do zawodów przystąpiły szkoły z Biłgoraja, Białowieży, Warcina, Brynka, Starościna i Goraja. Pod opieką trenera Jakuba Balewskiego Szkołę reprezentowali: Bartłomiej Szynkiewicz Ia, Marcel Kochanek IIa, Miłosz Szymalak IIa, Mikołaj Ciechanowicz IIIa, Paweł Gos IIIb Jakub Molik IIIB, Fryderyk Pucek IIIb, Mateusz Sobański IIIb, Piotr Górski IVa, Jakub Ciesielski IVa, Michał Michalski IVb i Kajetan Mazur IVb. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy. W pierwszym meczu, rozpoczynającym Mistrzostwa, przyszło nam się zmierzyć z drużyną z Białowieży, którą pokonaliśmy 18:12, a w drugim spotkaniu szkołę z Biłgoraja 21:16. Dwie wygrane dały nam finał, w którym zmierzyliśmy się z drużyną gospodarzy.

Ostatecznie zakończyliśmy Mistrzostwa na II miejscu. Po raz drugi z rzędu najlepszym bramkarzem Mistrzostw został uczeń klasy IVb Kajetan Mazur. Gratulujemy!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Iwona
Dodano: 2022-03-28
Ogromne gratulacje dla chłopaków ???????? . Ale fajnie by też było aby poprawić dane ucznia z Bartosza na Bartłomieja Szynkiewicz i nie z klasy I b tylko Ia ????
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności