Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY WŚRÓD LAUREATÓW W KONKURSIE POWIATOWYM

Ocena 0/5

Dwoje uczniów Zespołu Szkół Leśnych im. inż. Jana Kloski w Goraju zostało laureatami w III Powiatowym Konkursie Plastycznym NAJPIĘKNIEJSZA KOKARDA NARODOWA 2022 zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Trzciance. I tak, Szymon Bielej z klasy Ib zajął miejsce I, a Julia Włodarczyk z klasy Ia miejsce III. Do organizatora wpłynęło około 161 przepięknych biało-czerwonych  kokard wykonanych w oryginalny i bardzo twórczy sposób. 7 listopada 2022 r. w MDK-u nastąpiło uroczyste wręczenie nagród laureatom, co można obejrzeć w krótkiej fotorelacji.

Serdecznie gratulujemy naszym uczniom osiągnięć i zapraszamy do udziału w przyszłych konkursach. Darz Bór!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności