Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY W ETAPIE OKRĘGOWYM OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ

Ocena 0/5

11 kwietnia 2026 r. w Poznaniu odbył się etap okręgowy XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali Filip Burzyński, Wojciech Lech oraz Dawid Romanowski, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym.

Jak co roku, test nie należał do najłatwiejszych i stanowił spore wyzwanie dla uczestników. Do finałowej dwunastki awansował Wojciech Lech, który następnie zmierzył się z dodatkowymi pytaniami w części ustnej.

Ostatecznie Wojtek zajął 10. Miejsce. Niewiele zabrakło do awansu do etapu ogólnopolskiego. Mimo to należą mu się ogromne gratulacje za świetny wynik!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności