GORAJCZYCY W ETAPIE OKRĘGOWYM OLIMPIADY WIEDZY EKOLOGICZNEJ
11 kwietnia 2026 r. w Poznaniu odbył się etap okręgowy XLI Olimpiady Wiedzy Ekologicznej. Naszą szkołę reprezentowali Filip Burzyński, Wojciech Lech oraz Dawid Romanowski, którzy zostali wyłonieni w etapie szkolnym.
Jak co roku, test nie należał do najłatwiejszych i stanowił spore wyzwanie dla uczestników. Do finałowej dwunastki awansował Wojciech Lech, który następnie zmierzył się z dodatkowymi pytaniami w części ustnej.
Ostatecznie Wojtek zajął 10. Miejsce. Niewiele zabrakło do awansu do etapu ogólnopolskiego. Mimo to należą mu się ogromne gratulacje za świetny wynik!

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!