Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA XXX JUBILEUSZOWM FESTIWALU MUZYKI MYŚLIWSKIEJ „RÓG WOJSKIEGO”

Ocena 0/5

W dniach 5-6 czerwca 2026 r. w Spychowie na Mazurach odbył się XXX Ogólnopolski Festiwal Muzyki Myśliwskiej „Róg Wojskiego”. Jest to jedno z najważniejszych wydarzeń w kalendarzu sygnalistów myśliwskich w Polsce. W tegorocznej edycji uczestniczyło ponad 400 sygnalistów oraz 53 zespoły reprezentujące różne regiony kraju.

Wśród uczestników nie zabrakło Zespołu Trębaczy Myśliwskich z Goraja. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki, jednak gorajscy sygnaliści po raz kolejny potwierdzili swoje umiejętności, zdobywając II miejsce w klasyfikacji średnich szkół leśnych. Ponadto III miejsce w kategorii uczniów szkół leśnych zajął Mikołaj Ewert. Te osiągnięcia są efektem systematycznej pracy, zaangażowania oraz  pielęgnowania tradycji muzyki myśliwskiej w naszej Szkole.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności