Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA PODIUM W FINAŁACH MISTRZOSTW POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO W KOSZYKÓWCE!

Ocena 0/5

Reprezentacja Zespołu Szkół Leśnych w Goraju wzięła udział w finałach Mistrzostw Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego w koszykówce. Do rywalizacji przystąpiły trzy najlepsze drużyny: LO Trzcianka, ZSL Goraj oraz ZS Czarnków.

Uczniowie ZSL Goraj przegrali inauguracyjny mecz z LO Trzcianka, natomiast w kolejnym spotkaniu pokonali ZS Czarnków. W ostatnim meczu ZS Czarnków wygrał z LO Trzcianka, a o awansie do finałów rejonu decydowały bezpośrednie mecze oraz bilans zdobytych punktów między drużynami, ponieważ każda z nich zgromadziła taką samą liczbę punktów.

Niestety bilans punktowy nie był korzystny dla drużyny ZSL Goraj i ostatecznie nasz zespół zajął III miejsce. Mimo to należą się im ogromne gratulacje!

Szkołę reprezentowali:

  • górny rząd od lewej: Stanisław Wojtas, Kacper Zandrowicz, Emil Nowak, Jakub Madoń, Paweł Sówka, Alan Rybiński, trener Wiesław Natkaniec
  • dolny rząd od lewej: Grzegorz Kaleta, Filip Burzyński, Antonii Brzdąk , Kamil Leśniewski, Alan Szymankiewicz

drużyna koszykówki

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności