Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA LODOWISKU

Ocena 0/5

Zbliżający się koniec kalendarzowej zimy, w czwartkowe popołudnie, Gorajczycy spędzili aktywnie - na lodowisku w Tarnowie Podgórnym. Wyjazd był dla jednych okazją do odświeżenia i szlifowania  umiejętności poruszania się na tafli lodowej, a dla drugich - sprawdzianem wytrwałości i wytrzymałości. Pomimo obitych "siedzień" i kolan podczas powrotu planowano kolejne wyjazdy na Jump Arenę i do parku linowego.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności