GORAJCZYCY NA KONFERENCJI O WILKACH W PILE
10 kwietnia 2026 r. nasi uczniowie wzięli udział w konferencji „Wilk w północnej Wielkopolsce – perspektywy współistnienia z ludźmi”, która odbyła się w pilskim kinie „Iskra”.
Dla niektórych uczniów była to pierwsza okazja, by posłuchać takich autorytetów jak prof. Henryk Okarma, który tłumaczył, jak właściwie zarządza się populacją tych drapieżników w Polsce. Ponadto pilscy leśnicy i przedstawiciele PZŁ przybliżyli uczestnikom konferencji jak sytuacja wilka wygląda w naszych lasach.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!