Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA KONFERENCJI O WILKACH W PILE

Ocena 0/5

10 kwietnia 2026 r.  nasi uczniowie wzięli udział w konferencji „Wilk w północnej Wielkopolsce – perspektywy współistnienia z ludźmi”, która odbyła się w pilskim kinie „Iskra”.

Dla niektórych uczniów była to pierwsza okazja, by posłuchać takich autorytetów jak prof. Henryk Okarma, który tłumaczył, jak właściwie zarządza się populacją tych drapieżników w Polsce. Ponadto pilscy leśnicy i przedstawiciele PZŁ przybliżyli uczestnikom konferencji jak sytuacja wilka wygląda w naszych lasach.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności