Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY MISTRZEM POWIATU CZARNKOWSKO-TRZCIANECKIEGO W KOSZYKÓWCE!

Ocena 5/5

Po wygraniu eliminacji przyszedł czas na finały w Trzciance, w których drużyna Zespołu Szkół Leśnych w Goraju nie miała sobie równych! W meczu półfinałowym zdecydowanie wygrała z drużyną Zespołu Szkół z Krzyża Wielkopolskiego. Natomiast finał z Edukacją Lubasz był bardzo emocjonujący, bowiem po połowie meczu na tablicy wyników był remis. Ale druga połowa zdecydowanie należała do uczniów z ZSL Goraj, którzy konsekwentnie zwiększali zdobycz punktową i ostatecznie zostali Mistrzami Powiatu!

Puchar Starosty Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego odebrał kapitan zespołu Jan Urban.

Klasyfikacja:

  1. ZSL Goraj
  2. Edukacja Lubasz
  3. Liceum Ogólnokształcące w Trzciance
  4. Zespół Szkół w Krzyżu Wielkopolskim

Naszą Szkołę w eliminacjach i finałach reprezentowali: nauczyciel Wiesław Natkaniec, Emil Nowak, Kamil Leśniewski, Stanisław Wojtas, Kacper Zandrowicz, Jan Urban, Alan Rybiński, Filip Burzyński, Alan Szymankiewicz, Alan Wota, Bartosz Sikorski, Fabian Michalski i Jakub Madoń.

To nie koniec emocji koszykarskich, bowiem najlepsze zespoły z Powiatu awansowały na mistrzostwa Rejonu, które odbędą się już niebawem w Pile!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności