Logo ZSL w Gioraju

GORAJCZYCY NA AKADEMICKICH MISTRZOSTWACH EUROPY W WABIENIU JELENI

Ocena 0/5

W dniach 4-6 kwietnia 2025 r. uczniowie naszej Szkoły uczestniczyli w Akademickich Mistrzostwach Europy w Wabieniu Jeleni w miejscowości Kostelec nad Černými lesy w Czechach. Gorajczycy zdobyli: Dawid Nowicki - 19 miejsce, Maksymilian Krugiołka - 20 miejsce, Hubert Hundt - 25 miejsce i Mikołaj Ewert - 28 miejsce.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności