Logo ZSL w Gioraju

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Ocena 0/5

Po długim oczekiwaniu nadszedł w końcu ten czas – DYSKOTEKA!!!

Dopiero przy czwartym podejściu udało się w gorajskim zamku zorganizować pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Na zakończenie karnawału, liczne, pomysłowo i ciekawie przebrane towarzystwo, szalało na parkiecie.

Podczas dyskoteki rozstrzygnięto konkurs na najciekawsze przebranie. Jury, wybrane spośród wychowawców, podczas wyłaniania zwycięzców, wzięło pod uwagę kreatywność, nakład pracy i innowacyjność przebrania.

I tak zwycięzcami okazały się:
I miejsce – Alicja Pytel
II miejsce – Nela Kwaśniewska
III miejsce – Wiktoria Konopka.

Laureaci otrzymali nagrody, które przekazał nam Pan Dyrektor.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy wyobraźni, pomysłowości i chęci.
Oby więcej takich spotkań.
Darz Bór!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności