Logo ZSL w Gioraju

DWUDZIEŃ CHŁOPAKA W INTERNACIE

Ocena 0/5

Tegoroczne obchody Dnia Chłopaka w internacie ZSL w Goraju trwały dwa dni!

30 września odbyła się dyskoteka, która zgromadziła wielu wychowanków i wprowadziła wszystkich w radosny nastrój. Muzyka, taniec i wspólna zabawa stworzyły niezapomnianą atmosferę integracji.

1 października kulminacyjnym punktem świętowania były Wybory Mistera Internatu 2025. Dziewięciu kandydatów zaprezentowało się w konkurencjach: stylizacja tematyczna, pokaz talentów oraz występy artystyczne. Jury oceniało ich pod kątem kreatywności, kultury osobistej i pewności siebie.

Tytuł Mistera Internatu i Mistera Publiczności zdobył Dawid Nowicki z klasy VA.  Drugie miejsce przypadło Jano Felsmannowi z klasy IV B, a trzecie Damianowi Berndtowi z klasy IV A.

Dwudniowe świętowanie dostarczyło wychowankom nie tylko dobrej zabawy, ale też okazji do integracji i budowania wspólnoty.

 

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności