Logo ZSL w Gioraju

WALENTYNKI

Ocena 0/5

14 lutego w naszej szkole unosiła się atmosfera miłości i przyjaźni! Każdy w tym dniu mógł poczuć się wyjątkowy! Szkolna poczta walentynkowa dostarczyła mnóstwo serdecznych wiadomości, a uśmiechy nie schodziły z twarzy naszych uczniów i nauczycieli. Samorząd Uczniowski zadbał o to, by wszystkim zrobiło się słodko na sercu. Pamiętajmy, że okazywanie sympatii i życzliwości jest ważne nie tylko 14 lutego, ale każdego dnia!

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności