Logo ZSL w Gioraju

O STAŻU W LASACH PAŃSTWOWYCH...

Ocena 0/5

27 lutego 2025 r. odbyło się w naszej Szkole spotkanie uczniów klas piątych z pracownikami Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile. Pani Emilia Lalasz przedstawiła zasady stażu absolwenckiego na terenie RDLP w Pile, a Pani Wiesława Mendyk zapoznała uczniów z prawami i obowiązkami w zakresie bhp podczas odbywania stażu. Dziękujemy za ciekawe spotkanie.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności