Młodzież z naszej Szkoły uczestniczyła w Tradycyjnej Odpustowej Pielgrzymce do Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Lubaszu.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!