Logo ZSL w Gioraju

POWRÓT DO SZKOŁY

Ocena 0/5

Szanowni Rodzice, Szanowni Uczniowie,

proszę, by w związku ze wzbierającą falą zachorowań na grypę oraz COVID 19 uczniów z objawami chorobowymi nie wysyłać do Szkoły. Dla wszystkich mieszkańców Internatu i osób odwiedzających przywracam obligatoryjne kontrolowanie temperatury ciała przez wychowawców. Przypominam również o możliwości korzystania z dostępnych dezynfektorów.

Korzystając z okazji, Rodzicom życzę całorocznej i nieprzerwanej satysfakcji i dumy z postawy Dzieci (choć pamiętajcie, nawet najpiękniejsze róże miewają kolce), a Uczniom, by nadchodzący rok, zarówno jeśli chodzi o postępy w nauce jak i dobre samopoczucie w Szkole i w Internacie był lepszy od mijającego.

Tym którzy już nie mogą doczekać się powrotu przypominam, że Internat otwieramy w niedzielę, 1 stycznia o godz. 15.00. Do zobaczenia!

Paweł Sułkowski
Kierownik Internatu

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności