Logo ZSL w Gioraju

OGNISKO INTEGRACYJNE

Ocena 0/5

7 września 2022 r. pod wiatą w „Dzikarni” odbyło się ognisko integracyjne grupy dziewcząt. Jak co roku podczas spotkań integracyjnych nie zabrakło smacznych drożdżówek, napoi i pieczonych kiełbasek. Była muzyka, śmiech, śpiew i taniec. Dziewczęta tańczyły przy utworze ,,czekolada” oraz słynnej już ,,belgijki”. Wszyscy wracali do internatu zadowoleni, uśmiechnięci oraz najedzeni.

A pod linkiem można zobaczyć jak się dziewczyny bawiły https://cutt.ly/lVzrFkG

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności