Logo ZSL w Gioraju

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

Ocena 0/5

1 września 2022 r. odbyła się w naszej Szkole uroczysta inauguracja roku szkolnego 2022/2023.
Mieliśmy zaszczyt gościć Przewodniczącego Zarządu Oddziału Nadnoteckiego Polskiego Towarzystwa Leśnego Pana Krzysztofa Kaneckiego, który wręczył Nikoli Bartol, tegorocznej absolwentce, nagrodę – gwarancję odbycia stażu w dobrowolnie wybranym nadleśnictwie RDLP w Pile. Wyróżnienie to jest przyznawane m.in. za najwyższą średnią ocen uzyskanych podczas nauki w szkole.
Tegoroczna uroczystość była też okazją do symbolicznego otwarcia nowo wyremontowanego budynku szkolnego. Przecięcia wstęgi dokonali: Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Pan Andrzej Brusiło, były Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile Pan Ryszard Standio, Księgowa Zespołu Szkół Leśnych w Goraju Pani Krystyna Ładyko, Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Anna Czarny, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego Filip Judek oraz gospodarz gorajskiej Szkoły - Dyrektor Zespołu Szkół Leśnych w Goraju Pan Albert Tabaka.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności