Logo ZSL w Gioraju

BEZPIECZNIE NA DRODZE I W ŻYCIU - SPOTKANIE MŁODZIEŻY Z POLICJANTAMI

Ocena 0/5

17 grudnia 2025 roku w murach internatu Zespołu Szkół Leśnych w Goraju gościliśmy funkcjonariuszy Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Była to kolejna wizyta czarnkowskiej drogówki, poświęcona bezpieczeństwu oraz promocji służby w Policji.

Mł. asp. Monika Cichowicz przybliżyła młodzieży zagadnienia związane z doborem do służby w Policji, w przystępny i przekonujący sposób przedstawiając zalety pracy w tej formacji. Z kolei asp. Tomasz Biskup oraz st. sierż. Ewelina Rychlewska omówili najważniejsze kwestie dotyczące bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Szczególną uwagę zwrócono na dostosowanie prędkości do warunków atmosferycznych oraz zasady poruszania się pieszych poza obszarem zabudowanym, zwłaszcza po zmierzchu.

Serdecznie dziękujemy Komendantowi Powiatowemu Policji w Czarnkowie, mł. insp. Mikołajowi Szydzikowi, za życzliwość oraz wsparcie naszej szkoły w działaniach na rzecz bezpieczeństwa wychowanków.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności