DZIEŃ KOBIET
Z okazji Dnia Kobiet w naszej Szkole nie zabrakło uśmiechów, życzeń i drobnych gestów sympatii. Samorząd Uczniowski zadbał o to, by ten dzień był wyjątkowy. Każda z Pań i dziewcząt otrzymała mały upominek jako wyraz pamięci i wdzięczności.

- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!