Logo ZSL w Gioraju

EDUKUJEMY NAJMŁODSZYCH – GORAJCZYCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 1 IM. H. SIENKIEWICZA W CZARNKOWIE

Ocena 0/5

10 marca 2026 r. uczniowie naszej Szkoły pod opieką pani Agnieszki Filody odwiedzili Szkołę Podstawową nr 1 im. Henryka Sienkiewicza w Czarnkowie, aby poprowadzić zajęcia edukacyjne poświęcone pracy leśnika. Podczas zajęć uczniowie: Damian Berndt, Grzegorz Lewandowski i Filip Łech opowiedzieli o obowiązkach leśnika oraz znaczeniu lasów dla środowiska i człowieka. Duże zainteresowanie wśród dzieci wzbudziła prezentacja zainteresowań leśników — szlachetna sztuka wabienia jeleni oraz gra na rogu myśliwskim. Uczniowie z zaangażowaniem dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, pokazując, że praca leśnika to nie tylko zawód, ale również pasja. Takie spotkania zawsze są doskonałą okazją do budowania pozytywnego wizerunku leśnika wśród najmłodszych oraz budzenia w nich szacunku do przyrody.

Galeria zdjęć

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności